Zajęcia w grupach

Zajęcia grupowe są najczęściej wybieraną formą nauki języków obcych. Nic dziwnego! Jest to sposób nauki, który posiada wiele zalet. Szkoła języka angielskiego Go4It Wrocław oferuje zajęcia w grupach, które oparte są na komunikacji oraz praktycznych aspektach tego języka. Dzięki lekcjom angielskiego nie tylko nauczysz się nowych słówek, ale także poznasz formy gramatyczne w przystępny sposób. Specjalnie dobrane grupy (nie tylko względem umiejętności, ale także zainteresowań) pozwalają na poszerzanie horyzontów w interesującej Was dziedzinie. Nauka z nami to przyjemność, przekonaj się sam!

Cennik

Nasz cennik różni się w zależności od wybranej formy zajęć, ilości osób w grupie oraz ilości spotkań w tygodniu. Szkoła angielskiego Go4It oferuje nie tylko zajęcia w mieście Wrocław, ale także zdalnie. Jest to bardzo wygodna forma, dzięki której nie marnujesz swojego cennego czasu na dojazdy i możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie. Ilość osób w grupie nigdy nie przekracza czterech. Zajęcia odbywają się raz, lub dwa razy w tygodniu.

Program lekcyjny

Na bazie własnego doświadczenia stworzyliśmy innowacyjny program nauczania, dzięki czemu nasza szkoła językowa sprawia, że angielski jest czystą przyjemnością. Unikamy nauki na pamięć, której tak bardzo nie lubiliśmy w szkole podstawowej. Nauka odbywa się w formie praktycznej, poprzez konwersacje i interesujące ćwiczenia. W naszym programie używamy podręcznika „Total English”. Zachęcamy do sprawdzenia zakładki „program„, gdzie znajduje się więcej informacji.

Zalety grupowych kursów

Zajęcia grupowe posiadają wiele zalet, których nie da się odzwierciedlić w zajęciach indywidualnych. Jeśli jesteś osobą otwartą, to są to idealne zajęcia dla Ciebie! Pierwszym plusem jest fakt, że na lekcje grupowe możesz uczęszczać z przyjaciółmi. Dzięki temu będziesz będziesz rozluźniony i zmotywowany do nauki. Kolejnym plusem jest szansa na konwersacje, które są niemożliwe przy samodzielnej nauce.

Zapisz się na zajęcia już dziś!

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub zadać dodatkowe pytania – chętnie Ci pomożemy. Nasza obsługa klienta rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 502 576 567 oraz pod adresem e-mail go4it.wroclaw@gmail.com. Dodatkowo, na naszej stronie internetowej w zakładce „kontakt” znajduje się formularz kontaktowy, który znacząco ułatwi Ci zapis na zajęcia języka angielskiego.