Zajęcia online

Wybierając naukę z Go4It nie musisz nawet wychodzić z domu! Choć nasza szkoła języka angielskiego mieści się w mieście Wrocław, to oferujemy specjalny kurs językowy, który może być przeprowadzony w pełni zdalnie. Język angielski online to świetny wybór dla osób, które mają dużo obowiązków i ciężko jest im znaleźć czas na naukę języka. Materiał jest obszerny jak przy formie stacjonarnej, ale jest dostępny w pełni przez Internet. Poza regularnymi spotkaniami z lektorem oferujemy również pomoce dydaktyczne, które zostaną wysłane mailowo. Mamy doświadczenie w kursach online, dlatego wiemy jak dostosować naukę do nowej formuły.

Program zajęć

Szkoła językowa Go4It Wrocław wyróżnia się atrakcyjną formą przyswajania wiedzy, która sprawia, że język angielski nie jest już wcale taki trudny. Nasz program nauczania jest nastawiony przede wszystkim na komunikację i praktyczny aspekt języka. Opieramy się na podręczniku „Total English”, do którego wprowadziliśmy modyfikacje na bazie naszego doświadczania. Więcej informacji nt. naszego programu znajdziecie w zakładce „Program„.

Cennik

Nasza oferta dotyczy zajęć w małych grupach (maksymalnie 4-osobowych) oraz lekcji indywidualnych. Miejscem, gdzie odbywają się zajęcia jest nasza szkoła językowa Go4It. Angielski online to usługa, dzięki której możecie uczyć się języka z każdego miejsca na świecie. Lekcje trwają standardowo po 90 minut. Spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od wybranego planu. Wszystkie te kryteria warunkują cennik kursu, który znajduje się w zakładce „Cennik„.

Kontakt z lektorem na żywo

Kurs języka angielskiego online jest tak samo efektywny jak nauka stacjonarna. Osiągamy taki efekt poprzez specjalnie przegotowane materiały oraz regularny kontakt z lektorem na żywo. Tak jak w tradycyjnej formie – otrzymujesz wsparcie nauczyciela w czasie rzeczywistym. Lekcje odbywają się poprzez przystosowane do tego platformy, które pozwalają na bieżącą korektę błędów w wymowie czy uzupełnianych wspólnie ćwiczeniach.

Jak rozpocząć naukę z Go4It?

Szkoła językowa Go4It pozwala na zapisy przez cały rok. W dowolnym momencie możesz się z nami skontaktować, aby utworzyć grupę, dołączyć do już istniejącej lub umówić terminy swoich zajęć indywidualnych. Zapisy odbywają się mailowo: go4it.wroclaw@gmail.com, telefonicznie: 502 576 567 lub poprzez nasz formularz rejestracyjny, który znajdziesz w zakładce „Kontakt„. Prosimy o podanie dyspozycyjności (dni oraz godziny), swojego poziomu języka angielskiego oraz preferowanej formy nauki (grupowo, w parach, indywidualnie).