Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne to najefektywniejsza forma nauki języka angielskiego. Jeśli masz problem w porozumiewaniu się w tym języku albo nie radzisz sobie z egzaminami językowymi, to jest to dla Ciebie najlepszy sposób na naukę. W krótkim czasie osiągniesz spektakularne efekty w porównaniu z nauką w szkole, ponieważ lektor będzie w pełni skupiony na Tobie i rozwiąże Twoje personalne problemy z językiem. Dzięki zajęciom indywidualnym nasza szkoła angielskiego Go4It Wrocław pomaga uczniom w zdobywaniu poziomu językowego, o którym nawet nie śnili. Charakteryzujemy się świetnym programem nauczania i indywidualnym podejściem.

Program prowadzonych zajęć

Szkoła języka angielskiego Go4It Wrocław opracowała unikatowy program nauczania, który pobudza uczniów do nauki i zwiększa efektywność zajęć. Nauka odbywa się poprzez praktykę – nasze lekcje to konwersacje, ciekawe ćwiczenia i zadania. Używamy podręcznika, ale jest on tylko wsparciem w edukacji. Nie polegamy na nauce na pamięć, która zazwyczaj przynosi tylko krótkotrwałe efekty. Dowiedz się więcej na podstawie zakładki „program„.

Cennik lekcji

Zajęcia indywidualne są kierowane do osób, które chcą osiągnąć najbardziej spektakularne efekty w jak najkrótszym czasie. Podczas kursu indywidualnego lektor jest pełni skupiony na uczniu, dzięki czemu lekcje mogą być personalizowane, a błędy będą szybko eliminowane. Nasza szkoła językowa Go4It Wrocław to efektywny angielski w przystępnej cenie. Szczegółowy cennik znajdą Państwo w zakładce „cennik„.

Lekcje przystosowane do każdego ucznia

Indywidualny kurs języka angielskiego to najbardziej efektywna forma nauki, ponieważ lekcje są całkowicie dopasowane do kursanta. Wybierając tą metodę możesz być pewien, że podczas zajęć zostaną uwzględnione Twoje zainteresowania oraz personalne oczekiwania co do języka angielskiego. Lektorowi jest łatwiej wyłapać ewentualne błędy i nieznajomość materiału, dzięki czemu lekcje będą skupione na rozwiązywaniu Twoich problemów.

Skontaktuj się z Go4It!

Jeśli zastanawiasz się jaki kurs językowy będzie dla Ciebie najlepszy albo masz pytania co do materiału, programu czy lektorów – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie pomożemy Ci rozwiać ewentualne wątpliwości i doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań. Możesz skontaktować się z nami mailowo (go4it.wroclaw@gmail.com) oraz telefonicznie (502 576 567). Dodatkowo, w zakładce „kontakt” znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zapiszesz się na zajęcia. Wystarczy kilka chwil!