Szkoła angielskiego Go4it

4-osobowe grupy

Wszystkie grupy w Go4it są maksymalnie 4-osobowe. Oznacza to, że na każdego ucznia podczas zajęć przyda średnio 20 minut mówienia. Jest to ogromna ilość czasu. Jakby się rozkładał ten czas w grupie 8-osobowej? 10 minut na osobę. W grupie 12-osobowej? Nieco ponad 6 minut. A my wychodzimy z założenia, że żeby poznać dany język, trzeba w nim przede wszystkim mówić.

Mamy również w ofercie zajęcia indywidualne, podczas których lektor poświęci Wam cały swój czas. Jest to z pewnością najlepszy wybór dla osób, które w szybkim czasie chcą zrobić duże postępy i potrzebują specjalistycznego słownictwa.

Praktyczna wiedza dla podróżników

Podczas kursu w Go4it nauczycie się słownictwa, potrzebnego w czasie podróży. Nasze zajęcia opierają się w dużęj mierze o scenki sytuacyjne. W czasie wyjazdów, czy to służbowych, czy turystycznych, często brakuje nam słów. Dlatego postanowiliśmy wzbogacić program o wyrażenia niezbędne do życia w innym kraju.

Jednak dialogi i scenki sytuacyjne, to nie wszystko. Sami jesteśmy podróżnikami i uwielbiamy poznawać nowe kultury i kraje. Dlatego też, oprócz samego języka, będziecie poznawać świat (oczywiście ćwicząc przy tym język!), ucząc się o najciekawszych miejscach na planecie.

Zajęcia online

Nasza oferta jest oczywiście przygotowana również dla osób, które mieszkają już w innych krajach lub często przebywają za granicą. Wiemy, jak to jest, kiedy trzeba zamieszkać w obcym kraju, nie znając języka. Dlatego proponujemy zajęcia przez Zoom wszystkim digital nomads i biznesmenom, którzy nie mają czasu lub możliwości na zajęcia stacjonarne. 

Praca lub biznes w Tajlandii i zajęcia z angielskiego na rajskiej plaży z telefonem w jednej dłoni i drinkiem w drugiej? No worries. Nothing is impossible for us.

Zajęcia stacjonarne w domowej atmosferze

Wróćmy jednak na ziemię, do naszej pięknej Polski. A jeszcze bardziej szczegółowo, do centrum Wrocławia. Tutaj, tuż przy Rynku, w pięknej kamienicy, znajduje się nasza szkoła. Dotrzecie do nas łatwo z każdego zakątka Wrocławia. Tramwajem, autobusem i rowerem! Ostatnią cechą, która nas wyróżnia, jest domowa atmosfera. Chcemy, żebyście się czuli u nas, jak w domu. Według nas, szkoła to też miejsce spotkań i czas na spędzenie popołudnia czy wieczoru z grupą cudownych ludzi. Przyjdźcie do nas na rozmowę i poznajcie nas!