Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzuje się szkoła języka angielskiego Go4it?

  • Zajęcia online

   Wychodzimy z inicjatywą do osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach w szkole we Wrocławiu. Angielski online jest wygodną metodą nauki, a jego efektywność jest porównywalna z zajęciami stacjonarnymi.

  • Zajęcia stacjonarne

   Zajęcia stacjonarne odbywają się w głównej siedzibie Go4It. Nasza szkoła angielskiego znajduje się w centrum Wrocławia, tuż przy Rynku. Lokalizacja ta umożliwia łatwy dojazd z każdego zakątka miasta. Zapraszamy na zajęcia, na których dzięki przyjacielskiej atmosferze poczujecie się u nas jak w domu.

  • Wiedza praktyczna

   Nauka w naszej szkole Go4it to głównie zajęcia praktyczne. Podczas nich tworzymy scenki sytuacyjne oraz prowadzimy dialogi. Jesteśmy podróżnikami, dlatego oprócz języka angielskiego poznają Państwo również zwyczaje innych narodów (np. kulinarne, towarzyskie, podróżnicze) innych krajów.

  • Małe grupy

   Wrocławska szkoła językowa Go4It uczy angielskiego w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach. Zależy nam na tym, aby każdy uczeń miał jak najwięcej czasu na wypowiedzi ustne oraz przyswojenie nowej wiedzy. Dzięki temu każdej osobie przypada średnio 20 minut mówienia na lekcję.

 2. W jaki sposób można zapisać się do szkoły języka angielskiego Go4it?

  Do Go4It mogą się Państwo zapisać poprzez mail, rozmowę telefoniczną lub formularz obecny na stronie kontaktowej. Nasza szkoła językowa znajduje się we Wrocławiu, zapraszamy również wszystkich zainteresowanych nauką angielskiego na bezpośrednią rozmowę w siedzibie szkoły, gdzie będą Państwo mogli zobaczyć sale do nauki i wyposażenie szkoły.

 3. Jak długo trwają zajęcia z języka angielskiego?

  Zajęcia indywidualne w szkole językowej Go4it w zależności od potrzeby ucznia trwają od 45 do 90 minut. Organizowane przez nas zajęcia grupowe zawsze trwają 90 minut.

 4. W jakiej formie prowadzone są kursy online?

  Kursy online prowadzone przez szkołę językową Go4it prowadzone są przy pomocy programu Zoom. Materiały potrzebne do zajęć udostępniamy naszym uczniom zawsze kilka dni przed planowaną lekcją.

 5. Jak wygląda forma płatności za zajęcia?

  Płatności za zajęcia można dokonać tylko przelewem. Dane do przelewu przesyłamy zawsze tuż po podpisaniu umowy.

 6. Czy zajęcia mogą zostać przełożone na inny termin?

  Zajęcia indywidualne mogą zostać przeniesione bezpłatnie na inny termin, w przypadku gdy uczeń odpowiednio wcześnie powiadomi mailowo szkołę lub prowadzącego o takiej potrzebie. Zajęcia grupowe natomiast można odrobić darmowo w innej grupie na tym samym poziomie. W celu odrobienia zajęć, prosimy o kontakt mailowy ze szkołą.

 7. Kto zajmuje się prowadzeniem zajęć w Go4it?

  Zajęcia w Go4it na wyższych poziomach prowadzone są przez native speakerów z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Osoby z kursów dla początkujących mają zajęcia z polskimi lektorami.

 8. Czy zajęcia prowadzone przez szkołę Go4it zakończone są certyfikatem?

  Szkoła angielskiego Go4it na prośbę każdego ucznia może wystawić certyfikat ukończenia kursu.

 9. Czy można zrezygnować z kursu w czasie jego trwania?

  Szkoła języka angielskiego Go4it umożliwia Państwu rezygnację z kursu w każdym momencie.

 10. Czy możliwe jest tworzenie grup ze znajomymi osobami?

  Jeżeli chcecie zapisać się na kurs ze znajomymi, zapraszamy serdecznie 🙂 Co więcej, otrzymacie od nas zniżkę, gdy uda Wam się zebrać 4-osobową grupę!